6 Mayıs 2013 Pazartesi

Tekerlekli Sandalye BağışıTekerlekli Sandalye Bağışı

Tekerlekli Sandalye kullanan hastalar,yaz aylarının gelmesi ile birlikde bir nebze değişiklik yaşamak ve hava almak için kendilerini dışarı atmaya çalışmaktadır.Tekerlekli sandalye kullanamına ihtiyacı olan bir çok kişi mevcut sandalyesi ile çıkarken bir çok maddi sıkıntılar yaşayan hastalarda dışarı çıkabilme özlemi ile hayır sahiplerinin yardımını beklemektedir.mavi kapak kampanyası ve bazı engelli derneklerinin,belediyelerin umut olduğu çok sayıda engelli vatandaş dışarı çıkmanın huzurunu ve keyfini yaşamaktadır.hayır kurumlarının ulaşamadığı bir çok kişi ise evde oturup kendisinede hediye edilecek tekerlekli sandalye’nin bekleyişindedir.sizde bir hayır sahibi olup birilerinin umudu olmak yürüyen ayağı olmak isterseniz sizlere tamemen yerli üretim yapıp yapmış olduğunuz tekerlekli sandalye bağışınızı ücretsiz kargo ile adrese teslim bırakabilen fir firmayı tanıtmak istiyorm.
Hizmet Medikal Tekerlekli Sandalye
Tüm Türkiye'nin, Aracısız Bölge Bayii ,Satış Bayii Aracısı Olmadan, En Ucuz Fiyata En Kaliteli Tekerlekli Sandalye Sahibi Olması İçin Hizmet Medikal Tekerleklisandalye.info İnternet Sitesini Hizmete Açmıştır.
Hizmet Medikal'i diğer Tekerlekli Sandalye firmalarından ayıran en önemli özellik ürünün tasarım aşamasından müşteriye Gönderilmesine kadar tüm süreçleri bizzat kendisinin yürütmesi, bayilik sistemiyle değil, Online Sipariş sistemiyle çalışmasıdır.
Müşteriye güven veren, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Medikal Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.
Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktayız
Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktayız
2005 Yılında İstanbul Güngören'de Kurulan Firmamız, %100 Yerli Malzeme Kullanarak Tekerlekli Sandelye Üreten Tek Firmadır.Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel üretim ve kendine özgü 13 farklı model Tekerlekli Sandalye üretimi yapmaktadır. üretimini yapmakta olduğu ürünleri,tüm türkiye ve yurtdışında bir çok bölgeye göndermektedir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder